ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІКІПЕДІЯ УКРАЇНА
Наша організація має 3 ключових проєкти:
1. Вікіпатруль. Кіберсолдати проєкту створюють статті про українське в основних Вікіпедіях світу. Українці вкидають українські теми, смисли та порядок денний в країни ЄС, США та навіть РФ. Зокрема, порушують і актуалізують проблематику війни на сході України, кібервійни, економічної блокади та ін. Окремим напрямком роботи є знищення російських ботоферм в Українській Вікіпедії.
За останні 2 місяці Вікіпатруль створив десятки статей в основних Вікіпедіях світу: англійська, німецька, іспанська, французька, португальська і "братня" російська. Зокрема про:
  1. Кіборгів Донецького Аеропорту (російською, англійською, іспансько і в процесі ще 5 мов)
  2. Український Кібер-Альянс (російською, англійською і ще в процесі 2 мови)
  3. Medical Battalion "Hospitaliers"
  4. Міжнародна реакція на збиття Boeing 777 біля Донецька (російська вікі)
2. ВікіУкраїна. В рамках цього проєкту ми розповідаємо світу про Україну. Пишемо про українських композиторів та намагаємось відвоювати у росіян монополію на Гоголя та Малевича. Крім того, ми пишемо про напади на активістів та боротьбу з поліцейським свавіллям в Україні.

3. ВікіОсвіта. Ми вчимо маленьких українців писати історію. Цей проєкт важливий тим, що він робить уроки інформатики не такими нудними. Діти можуть писати статті на улюблені теми, а ми просто вчимо їх це робити в енциклопедійному стилі та з посиланнями на джерела. В житті їм це точно знадобиться.

Будь-хто може долучитись до команди ГО "Вікіпедія Україна" та розвивати проукраїнський інфопростір разом з нами. Для цього треба заповнити цю форму.Організація включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій на підставі рішення контролюючого органу ДФС № 2026554600045 від 03.02.2020
Код ЄДРПОУ 43470403

Логотип організації створено на основі вільної роботи (creative commons 3.0):
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wikipedia-logo-v2-uk-mln-v8.svg
The logo of our NGO has been created through modification of the following creative commons 3.0. licensed work:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wikipedia-logo-v2-uk-mln-v8.svg
У жовтні 2020 року ГО Вікіпедія Україна, після двох місяців офіційних запитів спростувати недостовірну інформацію, подала позов до суду на Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine
за очорнення репутації ГО "Вікіпедія Україна". Позов становить символічну 1 гривню.
Однак відповідач найняв елітну юридичну фірму: Василь Кісіль і партнери. Вартість послуг цієї компанії для Вікімедіа Україна склала: €5000 (доказ на фото). Василь Кісіль і партнери надіслали ГО Вікіпедія Україна відзив, у якому вказали вартість своїх послуг, сподіваючись, що ми їх відшкодуємо після усіх судових рішень ГО Вікімедіа Україна.
Суд триває. Посилання на судовий реєстр: http://reyestr.court.gov.ua/Review/92036709